בע"ה ט"ז אלול תשע"ט
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"נחלה" לנתניהו: שליחותך לבנות בכל ארץ ישראל

לקראת הבחירות: תנועת "נחלה" במשמרת קבועה בסמוך לבית ראש הממשלה בקריאה לחידוש ההתיישבות הממלכתית בכל רחבי יהודה ושומרון

  • יח"צ
  • ט"ו שבט תשע"ט - 11:39 21/01/2019
גודל: א א א
ראשי תנועת נחלה במאהל המחאה (יח"צ)
ראשי תנועת נחלה במאהל המחאה (יח"צ)

 

אמש (א') נפתח מאהל של תנועת נחלה סמוך לבית ראש הממשלה בירושלים.

לאורך הרחוב נפרשו שולחנות רבים עליהם פירות ט"ו בשבט, חגה של ארץ ישראל, עבור כלל המשתתפים במשמרת לכבודה של ארץ ישראל ביזמתה של תנועת "נחלה". משפחות שלמות, מבוגרים על ילדיהם וטפם משתתפים בסדר ונרשמים למשמרת שתימשך עד הבחירות ואם יהיה צורך, עד להרכבת ממשלה אשר קווי היסוד שלה יעודדו התיישבות בכל שטחי יהודה ושומרון. בעצרת השתתפו פעילי התיישבות ותיקים וצעירים, הרב עוזיהו שרבף ודניאלה וייס מראשי תנועת "נחלה".

המשמרת של חברי תנועת "נחלה" קוראת לראשי המפלגות לאמץ את תוכניתו של ראש הממשלה מטעם הליכוד יצחק שמיר ז"ל הכוללת תוכנית מפורטת להתיישבות עבור 2 מיליון יהודים ביהודה ושומרון. עד היום, רק חלקים קטנים מתוכנית זו מומשו על אף שנות השלטון הארוכות של הליכוד ומפלגות המחנה הלאומי.

"הגיעו תומכים רבים למשמרת, עשרות רבות של אוהבי ארץ ישראל שמעוניינים לחזור ולדבר על ערכי ארץ ישראל השלמה", מספר צבי אלימלך שרבף חבר הנהלת תנועת נחלה. "אני קורא לכל המפלגות להכניס למצען את האמירה שארץ ישראל שייכת אך ורק לעם ישראל, ולאמץ את תוכנית שמיר שתעודד התיישבות ממלכתית של שני מיליון יהודים בכל רחבי יהודה ושומרון".

מתנועת נחלה נמסר: "הגיע הזמן לחדש תנופת התיישבות ממלכתית ולהוריד לחלוטין מסדר היום כל וריאציה של ישות לאומית זרה בארץ ישראל. התוכנית להעמיד משמרת לכבודה של ארץ-ישראל החלה לקרום עור וגידים עוד בטרם הוחלט על הקדמת הבחירות. עתה, כאשר עם-ישראל ונבחריו שרויים באווירה של בחירות, יש צורך חיוני להעלות את חזון ארץ-ישראל לראש סדר היום הלאומי ואת הדרישה למימושו של החזון לראש סדר העדיפויות של הממשלה שתבחר. ממשמרת זו יוצתו הלבבות לאבוקה גדולה שתחזיר את העם כולו למסלול הציוני-מסלול בנין ארץ ישראל".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 31 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד