בע"ה ז' חשון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

האזינו: אם לחיים היה שלט

הזמר והיוצר צח חכים שובר שתיקה מוסיקלית בת שנתיים ימים ומשחרר סינגל חדש ומעורר מחשבה: 'שַׁלַּט'. מדובר בלהיט קיץ קצבי בו הוא מעורר אותנו לגלות את האמונה - השַׁלַּט האמיתי שלנו בחיים

  • יח"צ
  • י"ד אלול תש"פ - 08:51 03/09/2020
גודל: א א א

לאחר תקופה בה הזמר והיוצר צח חכים, שהוציא בעבר שני סינגלים; שיר החופות 'בזה היום' ו'חייך לתקווה' להיט קיץ בקצב הרגאיי - נטל פסק זמן מוסיקלי לטובת שירות צבאי כלוחם בצה"ל, הוא חוזר למוציא סינגל חדש.

כעת, ימים ספורים לאחר שהשתחרר משירותו הצבאי, כאשר בתקופה הארוכה אף החלים ממחלת הקורונה ממנה נדבק, משיק צח חכים סינגל שלישי וחדש: 'שַׁלַּט'.

מדובר בלהיט קיץ קצבי, אותו כתב יחד עם חברו דניאל הר-אבן והלחין בעצמו, לאור התהפוכות שהעולם עובר בחודשים האחרונים, בו הוא מעורר אותנו לגלות את האמונה - השַׁלַּט האמיתי שלנו בחיים. על ההפקה המוסיקלית הופקד צח אגסי.

"בתקופה שלנו, שהכל נראה קצת חשוך ולא מאיר, רובנו היינו שמחים אם היו מציעים לנו שַׁלַּט שיעשה מה שאנחנו מבקשים. להחליף תקופות, לסדר את הקשיים ולהגביר את הרגעים היותר מוצלחים", משתף צח. "השַׁלַּט האמיתי של החיים הוא האמונה, שנותנת לנו את הכלים איך לקחת קשיים ואיך לצלוח אותם. התפקיד שלנו הוא לגלות את האמונה הזאת בתוכנו ובעצם את השַׁלַּט שלנו לחיים: 'אם לחיים היה שלט, היינו יותר מאושרים'".

 

מילות השיר / שלט:

הזמן בורח לנו בין האצבעות , מה שהיה עתיד קרוב הפך להיות עבר רחוק .

מכל החוויות שרק קרו נשאר רק זיכרון , חלפה שנייה אתה אומר ואיתה חלף הכל .

אתה אומר אולי עדיף כבר רק לשבת ולחכות , בסוף בכל מקרה הכל קורה עליות וירידות , אולי נאט קצת את הקצב , נסתכל נתחיל לראות את מה שמסביב את מה שבשבילו שווה לחיות .

אם לחיים היה שלט היינו יותר מאושרים , מנמיכים את הצרות עוצרים ברגעים יפים , מריצים אחורה וקדימה , כדי לצחוק שוב ולבכות , לעשות הכל שוב מחדש ולבסוף גם לכבות .

 

בסוף היום אלך אשב לי מול הגלים ומול החוף , וארגע ארים תראש ולא אפסיק עכשיו לחשוב על כל מה שקרה על כל מה שיקרה על כל דבר שרק יבוא , אזרוק מבט אחד קדימה אשמח וארדם ...

 

אם לחיים היה שלט היינו יותר מאושרים.....

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 23 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד