בע"ה י"ג כסלו תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

בצלמו: להסיר שלטי הרחוב על שם הרוצח

ארגן בצלמו העביר דרישה לממשלה ולצה"ל לפעול בהקדם להסרת שלטי הרחוב על שם המחבל. "הדבר מעודד רצח יהודים"

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ' אדר ב תשע"ט - 12:39 27/03/2019
גודל: א א א
זירת הפיגוע בצומת אריאל (צילום: בלב החדשות)
זירת הפיגוע בצומת אריאל (צילום: בלב החדשות)

 

לאחר שאמש בכפר ברוקין שבשומרון קראו תומכי המחבל רחוב מרכזי על שמו של רוצח גל קיידאן והרב אחיעד אטינגר הי"ד העביר הבוקר ארגון בצלמו דרישה לרשויות שיפעלו להסרת השלט.

במכתב ששיגר מנכ"ל בצלמו כתב כי "אין כל ספק שקריאת רחוב על שם מחבל תגרום לבני נוער רבים ללכת אחריו. כל רגע ששם הרחוב תלוי זו פגיעה ברורה בחיי אדם", כך לדברי גליק.

אתמול פרסמנו בקול היהודי כי תינוק שנולד בכפר ברוקין נקרא גם על שמו של הרוצח. כמו כן בכפר עבויין בו חוסל המחבל גם נקרא רחוב מרכזי על שמו.

אמש פורסם גם כי יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון וראשי הישובים ברוכין, לשם, פדואל ועלי זהב, הישובים העוטפים את הכפר ברוקין – המכונים גם גוש מערבא,  החליטו שלא לאפשר כניסת פועלים ערבים מהכפר ברוקין לעבודה ביישובים. 

זאת לאחר שהכפר ברוקין קיבל החלטה לקרוא רחוב  על שם רוצח הרב אחיעד אטינגר הי"ד וסמל ראשון גל קיידאן הי"ד  - שנרצחו בפיגוע משולב בשומרון בשבוע האחרון. 

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון הסביר: "טרור לא צומח בלי אוכלוסייה תומכת. אם האוכלוסייה הזו היא תומכת טרור היא לא תעבוד אצלנו. אנחנו לא רואים סיבה מוסרית וגם לא בטחונית לאפשר לאנשים כאלו לעבוד סמוך לילדינו, בתוך ישובינו ולקבל מידינו פרנסה".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 17 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד