בע"ה ט"ז אלול תשע"ט
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הנדקר יגיע לבימ"ש וידרוש עונש כבד למחבל

יהודי שנדקר לאחר שיצא לעבר מחבלים שיידו לעברו אבנים יגיע לבימ"ש וידרוש עונש כבד למחבל שדקר אותו - צפו במסתערבים עוצרים את המחבל בלב חברון

  • יח"צ
  • י"ב אדר תשע"ט - 11:16 17/02/2019
גודל: א א א

היום מתקיים בבית המשפט הצבאי במחנה עופר דיון טיעונים לעונש במשפטו של המחבל שדקר את ישראל בן אהרון בגוש עציון לפני כשלוש שנים. מדובר בפיגוע משולב, שכלל זריקת אבנים על רכבו של בן אהרון על ידי שני מחבלים, ולאחר שהצליח בן אהרון לצאת מרכבו נדקר בחזהו על ידי אחד המחבלים.

בן אהרון פתח בירי לעבר המחבלים ואף הצליח לפגוע, אך הם נמלטו לכיוון הכפר סעיר הסמוך. בן אהרון נפצע במצב בינוני, וסבל מדקירה בפלג גופו העליון ומחבלות בראשו בעקבות זריקת האבנים עליו. הפיגוע התפרסם בעקבות סרטון שנחשף מס' ימים לאחר מכן, ובו נראים חיילים מסתערבים מוציאים את אחד המחבלים מבית חולים בחברון, בכדי להביאו לדין בארץ. כאמור, המחבל הורשע בניסיון לרצח ומחר (ראשון) יערך דיון טיעונים לעונש.

נפצע הפיגוע ידבר מול השופטים, וילווה בעורך דינו חיים בלייכר מארגון חוננו אשר מסייע לו משפטית, שמסר "מדובר על ניסיון רצח מתועב שרק בנס לא הסתיים במוות. כוחותינו סיכנו את חייהם על מנת לשלוף את המחבל מבית החולים. אנו מצפים שבית המשפט הצבאי ייתן עונש כבד, כך שמבצע לכידת המחבל לא היה לחינם והמחבל הארור ינמק שנים רבות בכלא עד סוף ימיו". 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 31 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד