בע"ה ט' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הערבים החשודים בהטרדת בנות – הורחקו מהעיר העתיקה

ערבים שנעצרו בחשד לתקיפת בחורים חרדיים שנזעקו לעזרת בנות חרדיות אותן הטרידו התוקפים, קיבלו הרחקה מהאזור. "מצפים שיוגשו כתבי אישום נגד התוקפים, בטרם יחזרו על מעשיהם הגזעניים"

  • יח"צ
  • י"ג אב תש"פ - 09:19 03/08/2020
גודל: א א א

שני חשודים בתקיפת הבחורים החרדים סמוך לשער יפו לאחר שנזעקו לעזרת בנות חרדיות אותן הטרידו התוקפים, עוכבו לחקירה ושוחררו בהרחקה מהעיר העתיקה לתקופה של שבועיים. בנוסף, נאסר עליהם ליצור קשר עם המעורבים בתיק למשך 30 יום.

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו המייצג את הבחורים החרדים שהותקפו מסר הוא מצפה שיוגשו בהקדם כתבי אישום נגד התוקפים "בטרם יחזרו על מעשיהם הגזעניים שוב".

נזכיר כי במכתב ששלח עו"ד בלייכר מארגון חוננו למפקד מרחב דוד במשטרת ירושלים תואר כי  התקיפה אירעה בחודש שעבר, לאחר שארבעה בני מיעוטים החשודים בתקיפה "הטרידו בנות חרדיות סמוך לבניין העירייה", וקבוצת הבחורים החרדים ביקשו מהמטרידים לחדול. החשודים החלו לקלל את הבחורים, אשר מצידם התעלמו והמשיכו בדרכם לכותל המערבי.

אולם סמוך לשער יפו "הגיעו לפתע 'בריצת אמוק' ארבעת החשודים והחלו להכות את מרשיי בבעיטות ואגרופים רבים. אחד ממרשי הושכב על הרצפה תוך שהחשודים מפליאים בו את מכותיהם".

לאחר התקיפה ברחו החשודים לעבר השער החדש, ואילו הבחורים פנו לשוטרים שהיו במקום בבקשת עזרה. כוח משטרה לכד את החשודים, והבחורים הגישו נגדם תלונה בגין תקיפה.

כאמור, שני חשודים בתקיפה נחקרו ושוחררו בהרחקה מהעיר העתיקה.

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >>

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 22 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד