בע"ה ט"ו אב תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

יוסי דגן: "הדו קיום באיזור תעשייה ברקן יימשך"

ראש המועצה האיזורית שומרון התייחס לפיגוע הקשה בברקן שביצע מחבל שעבד במקום. "מקום של גשר של דוד קיום. לא נשבר מהאירוע הזה"

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ח תשרי תשע"ט - 08:48 07/10/2018
גודל: א א א
יוסי דגן בזירת הפיגוע (הלל מאיר TPS)
יוסי דגן בזירת הפיגוע (הלל מאיר TPS)

ראש המועצה האיזורית שומרון יוסי דגן התייחס הבוקר למסע הירי של מחבל במשרדי מפעל "אלון" למחזור באזור התעשייה ברקן בשומרון, בו נפצעו אנושות שני עובדים יהודים ושלישי נפצע קשה.

על פי הדיווחים המחבל הגיע על אופנוע וככל הנראה בא ממוקד מטרה לפגוע בעובדים במשרדים. על פי החשד הוא עבד באזור התעשייה כפועל.

לדבריו של דגן, אזור התעשייה ברקן הוא "גשר של דו קיום".

עוד בנושא:

"מדובר באירוע בטחוני קשה מאוד לצערי. מחבל פתח בירי באחד המשרדים הגדולים של איזור תעשייה ברקן. מדובר באירוע קשה מאוד באיזור שהוא גשר של דו קיום בלב השומרון.

יש באיזור תעשייה הזה יותר מ-8,000 פועלים, כמחציתם יהודים וכמחציתם ערבים תושבי הרשות הפלסטינית.  זה האיזור שבו השמאל הקיצוני וה-bds מנסים להחרים. אני רואה כאן ערבים ויהודים שיושבים יחד ובוכים.

אני רוצה לומר בצורה ברורה.  האירוע הזה קשה אבל אנחנו לעולם לא נשבר. המפעל הציוני בשומרון כמו בכל מקום אחר במדינת ישראל ימשיך בכל הכוח. ובמלוא העוז גם בבניה גם בחינוך וגם בתעשייה זה חלק מהציונות ואנחנו לא נרתע מהרצחנות הנפשעת הזו אנחנו נתחזק ואנחנו חזקים כמו כל עם ישראל. הפעילות המבורכת והדו קיום באיזור תעשייה ברקן יימשכו לא נשבר מהאירוע הזה".

תגובות (22) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 55 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד