בע"ה י"ב תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"התמיכה באנרכיסט פולק היא תמיכה בפשע"

מנכ"ל עד כאן גלעד אך מגיב לתמיכתה של הקרן החדשה לישראל באיש השמאל הקיצוני. "תמיכת הקרן ביונתן פולק אשר מסית ושותף לאלימות וטרור - היא תמיכה בפשע"

  • יח"צ
  • ט' שבט תש"פ - 11:18 04/02/2020
גודל: א א א
יונתן פולק בעת מעצרו סמוך למשרדי 'הארץ'
יונתן פולק בעת מעצרו סמוך למשרדי 'הארץ'

מנכ"ל ארגון 'עד כאן' גלעד אך הגיב אתמול (ב') לפוסט שפרסמה הקרן החדשה לישראל בדף הפייסבוק של הקרן, בו תמכה וקראה עו"ד טליה ששון לשחרורו של האנרכיסט יונתן פולק אשר נמצא במעצר.

"הפרצוף המכוער של הקרן החדשה ושל עו"ד טליה ששון נחשף שוב", אמר אך.

עוד אמר אך, כי "פרסום פוסט תמיכה באנרכיסט יונתן פולק, אשר שותף במשך שנים בתקיפת חיילי צה"ל באבנים ובבקבוקי תבערה, ואשר רק לאחרונה הסית במאמר באתר הארץ וקרא 'להצטרף אל ילדי האבנים ובקבוקי התבערה', הוא יריקה בפנים של כל אזרחי ישראל. חיילי צה"ל הם הילדים של כולנו וארגון שמגבה את התומכים בתקיפה ובפציעת החיילים הוא שותף לפשע".

עוד הוסיף אך ואמר, כי "צריך לזכור שפולק יושב כיום במעצר, כיוון שהוא אינו מכיר בסמכותו של בימ"ש הישראלי להעמידו לדין. הקובלנה שבה פולק עומד לדין הוגשה בידי 'עד כאן' יחד עם חיילים אשר חלקם נפגעו מאירועי אלימות באיו"ש. עמידתה של ששון לצד התומכים בתקיפת החיילים היא הוכחה נוספת כי הקרן החדשה היא ארגון קיצוני, מסוכן ואנטי ישראלי שיש להוקיעו בכל דרך".

בפוסט מכנה עו"ד טליה ששון, אשר מכהנת כיו"ר המועצה הציבורית של הקרן החדשה לישראל, את פולק כפעיל זכויות אדם וסרבן מצפון. בעניין זה מבקש אך להזכיר "יש לזכור כי פולק מוביל מזה שנים הפגנות אלימות באיו"ש. הפגנות אשר עד היום הביאו לפציעתם של כ-150 חיילים - זה זכויות האדם של הקרן החדשה".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 37 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד