בע"ה י"ב כסלו תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

עד כאן: "עצוב לראות שעבריינים מקבלים גיבוי מכנסת ישראל"

ח"כ מיכל רוז'ין ממרצ נפגשה עם נאסר נאווג'ה. עד כאן: "פגישת חה"כ רוזין עם נוואג'ה ששולח ערבים לעינויים ומוות מראה את הפנים האמתיות של ארגוני זכויות האדם"

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ד ניסן תשע"ח - 21:48 09/04/2018
גודל: א א א
ערבים בהר חברון (צילום: הלל מאיר TPS)
ערבים בהר חברון (צילום: הלל מאיר TPS)

בעקבות פגישתה של חברת הכנסת ממרצ מיכל רוז'ין עם נאסר נוואג'ה, ערבי מאיזור סוסיא הידוע בהתנכלויותיו המשותפות עם האנרכיסטים ליהודי הר חברון יוצאים בארגון עד כאן בביקורת חריפה.

נזכיר כי ארגון 'עד כאן' חשף לפני כשנתיים כי נוואג'ה יחד עם פעיל השמאל הקיצוני עזרא נאווי פעלו להסגיר לידי מנגנוני הביטחון המסכל של הרשות הפלסטינית סוחרי קרקעות ערבים אשר מכרו קרקעות ליהודים.

בתיעוד שתיעד תחקירן 'עד כאן' שהושתל בקרב פעילי השמאל, תיעד התחקירן באמצעות מצלמה נסתרת את נאווי מספר בהתרברבות כיצד הסגיר מוכרי קרקעות לידי מנגנון הביטחון המסכל של הרשות הפלסטינית. לשאלת התחקירן "ומה הרשות עושה איתם", השיב נאווי: "תופסת אותם והורגת אותם. לפני שהיא הורגת אותם היא מרביצה להם הרבה. קודם זובור, אחר כך גזנגה".

בנוסף תחקירן 'עד כאן' הצליח לתעד שיחות טלפון שניהלו נאווי ונוואג'ה עם בכירים ברשות הפלסטינית, העוסקים בין היתר באיתור פלסטינים שמוכרים קרקעות ליהודים, כמו כן, תיעד התחקירן את נאווי ונוואג'ה מספרים בעצמם על הקשרים הללו.

"חה"כ מיכל רוזין מטעם מרצ, מי שטסה לאפריקה במימון גרמני כדי להראות לנו כמה מסוכן לשלוח פליטים אל מותם (והוכחנו שהם לא) לא מהססת להיפגש עם מי שמסגיר פלסטינים אל מותם כי רצו למכור קרקע ליהודים (גם את זה הוכחנו). האירוניה הסגירה את עצמה לביטחון המסכל" כתבו בעד כאן בדף הפייסבוק של הארגון.

גלעד ואך מנכ"ל הארגון מזכיר כי כנגד נאווי ונאווג'ה ישנו הליך פלילי אשר טרם הבשיל לכדי אישום "מדובר בפעילי שמאל מסוכנים, אשר ככל הנראה היו שותפים לעינויים ואף לרצח של סוחרי קרקעות שכל חטאם היה שסחרו עם יהודים, והכל באמתלה של 'ארגוני זכויות אדם'. השניים נעצרו ונחקרו בעניין, ואנו תקווה כי בתקופה הקרובה תשלים פרקליטות המדינה את המשימה ותגיש כנגדם כתבי אישום חמורים, לא נשקוט עד שרודפי ישראל יבואו על עונשם. עצוב לראות שהעבריינים רודפי ישראל מקבלים גיבוי מתוך כנסת ישראל". הוסיף.

בתוף כך בימים אלו החלו בארגון 'עד כאן' במבצע גיוס המונים לצורך המשך פעילותם והגדלת פעילות המחקר בקרב ארגוני האנרכיסטים והשמאל, הארגון פתח בפרוייקט מימון המונים באתר giveback, בו קוראים בארגון לציבור לסייע לפעילות הארגון "ב'עד כאן' בנינו קבוצת קומנדו! שאנשיה מסתכנים באופן אישי, בחקירת הפעילות של הארגונים הללו מבפנים. אנחנו פועלים בתוכם, למען מדינת ישראל, כדי לחשוף את פרצופם האמיתי. לקחנו על עצמנו דרך ארוכה, מסוכנת וקשה כי חשוב לנו שהאמת תצא לאור! " נכתב בפרוייקט.

 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 17 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד