בע"ה ט"ו תמוז תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

גוגל נסוגה: חשבונות גוגל פלוס יסגרו

חברת גוגל הודיעה למשתמשיה על סגירת הרשת החברתית שלה בעוד כחודשיים. יש לכם חשבון בשירותי Google+? זה הזמן לגבות את התכנים

  • ו' אדר תשע"ט - 08:02 11/02/2019
גודל: א א א

חברת גוגל הודיעה למשתמשיה כי היא סוגרת את שירותי גוגל פלוס  (Google+) ובעוד כחודשיים החברה תחל במחיקת תכנים מהחשבונות. 

רשת המדיה גוגל פלוס, הוקמה בשנת תשע"א (2011) עת החליטה ענקית הטכנולוגיה גוגל לנסות להיכנס לשליטה במדיה החברתית, זאת אל מול הצלחתה הגדולה של חברת פייסבוק של מארק צוקרברג.

גוגל הקימה רשת חברתית בשם גוגל פלוס ובאמצעות משאבים גדולים הקימה ממשק איכותי ומשודרג עם אמצעי שיתוף ופרטיות, שיש שיגידו שאף עולים על שירותיה של חברת פייסבוק. החברה הוסיפה לא מעט פיצ'רים בכדי למשוך את המשתמשים.

כפי הנראה, ניסיונותיה של גוגל פלוס לכבוש את הרשת לא צלחו וההמונים שכבר השתמשו ברשת פייסבוק, לא עברו לגוגל פלוס. לצורך העניין, על פי הנתונים בפייסבוק באותה תקופה היו כ-750 מיליון משתמשים.

ככל הנראה, הקש ששבר את גב הגמל והוביל לסגירתה של גוגל פלוס, החל לפני מספר חודשים בהם פורסם על פרצת אבטחה בגוגל פלוס שחשפה את פרטיהם של יותר מ-500 אלף איש. מיד עם גילויה נסגרה פרצת האבטחה אך כעת הודיעה גוגל על סגירת גוגל פלוס לקהל הרחב.

בהוראות שהפיצה החברה למשתמשי גוגל פלוס, הודיעה החברה כי כל התמונות והסרטונים שנמצאים בארכיון גוגל פלוס ימחקו. בנוסף, תגובות שפורסמו דרך גוגל פלוס יימחקו גם הן. עוד כתבה החברה שלחצן הגוגל פלוס לכניסה לאתרים ואפליקציות יפסיק לפעול או לחילופין יוחלף בלחצן לכניסה באמצעות חשבון גוגל הרגיל.

אם יש לכם חשבון גוגל פלוס בשימוש כדאי לעקוב אחר פרסומי החברה.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 29 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד