בע"ה א' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

יין, דבש ושמן זית – עד הבית

'פתורה', משק בוטיק משפחתי מחבל לכיש שמייצר שמן זית, דבש, יין, ומארזי מתנה מבצע משלוחים לכל הארץ – גם ליו"ש כמובן. ויש הנחה לגולשי הקול היהודי

  • עובד פרל
  • א' ניסן תש"פ - 14:02 26/03/2020
גודל: א א א
המוצרים של משק פתורה
המוצרים של משק פתורה

משק פתורה הוקם במושב שדה משה שבחל לכיש לפני כ-24 שנים בידי שמואל וטובה תמיר. כיום, מנוהל משק פטורה בידי נכדם עדו תמיר.

בחפירות שנערכו באזור לפני מספר שנים התגלה כי המשק ממוקם על פני קרקע ששימשה עוד בימי המקרא לפעילות חקלאית ענפה. גת ביזנטית שנמצאה במקום (אחת מתוך 3 גתות ביזנטיות יחידות שהתגלו בארץ), לצד שרידים נוספים, מספרים את סיפורה של העיר העתיקה פתורה - על שמה נקרא המשק. מעבר לסיפור הרומנטי, הממצאים מעידים על כך שכבר לפני אלפיים שנה יוצר יין באזור, באופן שהשפעתו ניכרת עד היום, שכן במשק משמרים חלק ממסורות ושיטות העבודה הקדומות.

מאז ועד היום אנשי פתורה הם חקלאים בעלי מודעות אקולוגית, החיים את הטבע ומקפידים על תהליכי גידול טבעיים, כדי להציע לחובבי הקולינריה הארצישראלית את מיטב המוצרים שהאדמה יודעת להניב.

בפתורה מקפידים על מוצרים באיכות גבוהה מאד, והכל בעבודה עברית. לנוכח משבר הקורונה, הגדילו במשק המשפחתי את קטגורית המבצעים ולקוראי 'הקול היהודי' יש גם קופון הנחה! מזמינים באתר, מזינים קוד קופון WeLoveYou אשר יעניק לכם הטבה של 10% הנחה על כלל המוצרים.

‎פתורה עושים משלוחים לכל רחבי הארץ, בתשלום, ובקנייה מעל 300 ש״ח המשלוח בחינם ומציעים מלבד המבצעים גם מארזים במגוון רחב של הרכבים ומחירים - ובנוסף מוצרים ייעודיים לפסח כמו חרוסת מדברית במתכון ביתי ושק אגוזים.

"‎בואו נעזור אחד לשני לעבור את התקופה הקרובה על הצד הטוב ביותר!" קוראים בעלי העסק "מתארגנים כמה אנשים, פונים אלינו, ואנחנו מספקים קוד קופון מיוחד לרכישה ושולחים את המשלוח לנקודת איסוף אחת ללא עלות משלוח".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 15 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד