בע"ה י"ט אלול תשע"ט
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

המהרסים נלחצים ויוצאים.

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ח שבט תש"ע - 01:08 12/02/2010
גודל: א א א
[caption id="attachment_5035" align="alignleft" width="100%" caption="בנצי קסלר, פקח במינהל האזרחי, תושב היישוב קדומים."]
 
 
בעקבות הפגנות המחאה שהתקיימו בחודשים האחרונים מול בתיהם של פקחי המינהל האזרחי המתגוררים ביישובי יו"ש, נראה כי ישנם שינויים של ממש. בנצי קסלר, פקח במינהל האזרחי, תושב היישוב קדומים, עבר לאחרונה לתפקיד משרדי בו לא יצטרך לקחת חלק במעשי התנכלות והרס לבתי יהודים. קסלר אמר כי עשה זאת מכורח המציאות, למרות שלדעתו מהלך זה איננו נכון, אך לא היתה לו ולמשפחתו ברירה, והלחצים שהופנו אליהם בעקבות ההפגנות והעלאת הנושא לסדר היום הציבורי – לא אפשרו לו להישאר בתפקידו. הקול היהודי מאחל לקסלר לעשות אך ורק מצוות בתפקידו החדש.
מתושבי פדואל נמסר כי משפחת זיו מאוד בלחץ בתקופה האחרונה, עקב מתחים בעניין עבודתו של רמי זיו במינהל האזרחי. מתחים אלו, כך נראה, נגרמו הודות למחאה הציבורית שהחלה נגדו על ידי "מטה מהרסייך". השבוע הוציאה מזכירות היישוב יצהר מכתב פתוח לרמי זיו, שהיה תושב יצהר לפני כעשרים שנה, ובו היא קוראת לו לעשות בירור אמיתי ונוקב עם עצמו – ולפרוש מעבודתו - מַרְבָּת ההרס והחורבן. עם סגירת הגיליון, נודע לקול היהודי כי בבוקר יום שישי זה חולקו בפדואל פלאיירים, ע"י תושב גוש טלמונים במחאה על הרס בית הכנסת בנחליאל בהשתתפות פעילה של מר זיו. אמנם חלק מתושבי פדואל כעסו על צורת המחאה, אך רבים עודדו אותו להמשיך. מיד לאחר מכן, נצפו בני הזוג זיו בבילוי משותף של ריצת בוקר בישובם, לשם איסוף של הפלאיירים המפוזרים.  
 
תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 25 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד