בע"ה י"ג סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הפארק בעפולה: "נמשיך להגיע לפארק רק כך הוא ישאר שלנו"

חבר מועצת העיר עפולה קורא לתושבים לא להדיר את רגליהם מהפארק למרות החלטת בימ"ש לאפשר כניסת ערבים אליו. הוא מבטיח להמשיך ולשמור על הצביון היהודי

  • מערכת הקול-היהודי
  • י"ב תמוז תשע"ט - 09:35 15/07/2019
גודל: א א א
הפארק העירוני (עפולוני, ויקיפדיה)
הפארק העירוני (עפולוני, ויקיפדיה)

לאחר שאמש פסק בימ"ש בנצרת לבטל את תקנת העירייה בעפולה ולאפשר כניסה חופשית של ערבים לפארק העירוני, הגיב חבר מועצת העיר איתי כהן להחלטה.

כהן היה ממובילי המאבק בחודשים האחרונים לחיזוקה של הזהות היהודית בעפולה הן בנושא רכישת הדירות על ידי ערבים והן בנושא כניסת הערבים מכפרי האיזור לפארק העירוני.

"התקבלה החלטה לא קלה ולא פשוטה בנוגע לפארק, אשר יהיו לה השלכות עתידיות על איכות החיים בעיר", פתח כהן את הפוסט שפרסם.

"אני עומד מאחורי ההחלטות של ראש העיר מר אבי אלקבץ, על עמידה איתנה כחומה בצורה ועל האומץ שעמד בה בחודשים האחרונים", יחד עם ראש העיר הובילו בעירייה מספר החלטות לחיזוק הצביון היהודי בעפולה. ראש העיר אף התייצב בראשן של מספר הפגנות בעיר נגד רכישת דירות על ידי ערבים.

עוד בנושא:

  - "נעשה הכל על מנת לשמור על הצביון היהודי"

  - המאבק על הפארק העירוני. "אלו הערכים שחשובים לנו"

  - כך התקשורת מלהיטה שנאה: סיפורו של פייק החרם הערבי


"כפי שנלחמתי יחד עם ראש העיר מר אבי אלקבץ בחודשים ובשבועות האחרונים לילות וימים, בכל החזיתות ובמדיות השונות הכתובות והמשודרות, אמשיך להילחם למען תושבי עפולה ולטובת העיר שלנו מול החלטות פופוליסטיות של השמאל הפנים עירוני והארצי", כתב כהן.

"אלה לא יכולים לראות את את טובת תושביה של עפולה וילדיה נהנים בפארק אשר מתוחזק ומתופעל ע"י כספי המיסים שאנחנו משלמים".

לדברי כהן, "עלות תחזוקת הפארק שעומדת כיום על 3,000,000 ₪ בשנה, היא נטל עבור התושבים ולא יעלה על הדעת, שלא תינתן עדיפות לתושביה אשר משלמים ארנונה ומיסים לעיריה".

את העתירה האחרונה בעטייה הורה בית המשפט לאפשר גישה חופשית אל הפארק הגישו אנשי הארגון הערבי 'עדאלה', כהן מתייחס לכך בדברים שכתב ואומר: "אני יודע שיש גורמים פנימיים ששמחים על המאבק של ארגוני השמאל הרדיקלי, אשר נלחמים בעיר עפולה ובתושביה ומשתמשים בהחלטת בית המשפט היום ככלי ניגוח בראש העיר".

"כל מי שמצדד בהחלטה כנגד תושבי עפולה, נותן לגיטימציה לארגוני השמאל לצאת נגד תושבי עפולה".

עם זאת מבקש כהן מתושבי העיר להמשיך ולהופיע בפארק על מנת שנוכחות היהודים בו לא תפסק. "אני רוצה לקרוא לכם תושבי עפולה להמשיך ולהגיע לפארק וליהנות מפעילויות רבות ומגוונות שעיריית עפולה טרחה והכינה עבורכם ולא להדיר את רגליכם משם, רק כך נוכל להראות שהפארק ממשיך להיות של העפולאים כפי שעשיתם עד כה".

הורידו עכשיו את אפליקציית הקול היהודי לאנדרואיד >>

 

תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד