בע"ה י"ח אדר ב תשע"ט
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הפתעה: צווי הריסה על בתי אנשי השמאל הקיצוני

חברי עד כאן הדביקו "צווי הריסה" על בתיהם של אנשי המוקד להגנת הפרט עקב "פעולות להגנה משפטית על מחבלים"

  • י"ד טבת תשע"ט - 19:20 22/12/2018
גודל: א א א

אנשי ארגון 'עד כאן' תלו ביום חמישי האחרון מודעות המדמות צווי הריסה על בתיהם של חברי הנהלת 'המוקד להגנת הפרט', במטרה להעלות למודעות את הסכנה שבמניעת הריסת בתי מחבלים. 'המוקד להגנת הפרט' הינו ארגון שמאל קיצוני  התומך במחבלים ובמשפחותיהם, ועותר בשמם נגד הריסת בתיהם.

צווי ההריסה מעשה ידי 'עד כאן' נתלו על בתיהם של רחל וגשל, ד"ר רפי מרון וחדוה רדובניץ, חברי הנהלת 'המוקד להגנת הפרט'. כותרת הצווים היתה " צו הריסה", ותחתיה נכתב שם חבר ההנהלה המסוים.

במרכז צו ההריסה נכתב "פעולותיך להגנה על מחבלים פלסטינים ובני משפחותיהם, ולמניעת הריסת בתיהם באמצעות 'המוקד להגנת הפרט', מהוות פגיעה בהרתעה כנגד הטרור, כפי שקבעו בתי המשפט. אתה שומר על הבית של המחבלים, בזמן שמשפחות של ישראלים חפים מפשע נהרסות ע"י הטרור".

בהמשך הצו נכתבה פניה אישית לחבר ההנהלה "הריסת בתי מחבלים מונעת את הפיגוע הבא, אל תסייע לטרור! אל תיתן יד לרצח הבא!".

צו ההריסה הסתיים במילים " הורסים בתי מחבלים, מחזירים את ההרתעה, עוצרים את הטרור! אומרים 'עד כאן' להגנה על מחבלים".

נזכיר כי 'המוקד' סייע למחבלים רבים, בין היתר 'המוקד' סייע למבצע הפיגוע בברקן, רוצחי הזוג הנקין, הרב רזיאל שבח, דפנה מאיר, הלל אריאל בת ה13, מבצע הטבח בבית הכנסת בהר נוף, מבצע פיגוע הדריסה בטיילת ארמון הנציב ועוד.

ארגון עד כאן פועל בימים אלו במטרה לעצור את פעילות 'המוקד', הממומנת רובה על ידי מדינות אירופאיות (כ85%). 'עד כאן' פתח פרויקט גיוס המונים הצפוי להסתיים מחר בו הוא קורא לכלל הציבור לסייע למאבק נגד 'המוקד', ולעשות סוף לתמיכתם במחבלים ובמשפחותיהם.

צחי דיקשטיין סמנכ"ל עד כאן "הזוי שארגון שרשום בישראל כעמותה תחת רשם העמותות, פוגע בביטחון המדינה ומגן בריש גלי על מחבלים רוצחים ועל בתיהם. הגיע הזמן לעצור את העוול, להגיד עד כאן לסיוע למחבלים, עד כאן למניעת הריסת בתיהם. אנו נמשיך ונפעל כנגד כך הארגון אשר ישתף פעולה עם המחבלים, ונחשוף לציבור את פעילותם".

 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 34 מהשבוע האחרון