בע"ה י"ב תשרי תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

טוויטר חסמה את חשבונותיהם של בנצי גופשטיין וברוך מרזל

חודש לאחר שפייסבוק הסירה את חשבונותיהם של חכ"ל מיכאל בן ארי וברוך מרזל, כעת רשת טוויטר חסמה את חשבונותיהם של פעילי הימין בנצי גופשטיין ומרזל. "אלה שנותנים פתחון פה למחבלים נלחמים בי"

  • מערכת הקול-היהודי
  • ג' תשרי תשפ"ב - 09:00 09/09/2021
גודל: א א א

במהלך החג נחסמו חשבונות הטוויטר של אנשי הימין ברוך מרזל ובנצי גופשטיין.

יו"ר ארגון להב"ה, בנצי גופשטיין מסר בתגובה: "מדיניות סתימת הפיות ממשיכה. הרפורמים ואנשי השמאל הקיצוני דיווחו על החשבון שלי בטוויטר והצליחו לחסום אותו באופן זמני".

עוד הוסיף גופשטיין "אלה שנותנים פתחון פה למחבלים נלחמים בי. לא יעזור להם אמשיך לפעול למען בנות ישראל. אני מקווה שטוויטר יבדקו את העניין ויורידו את החסימה הזמנית".

"עכשיו יותר מתמיד עם ישראל יתגייס לעזרת ארגון להב"ה".

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר הגיב על חסימתם ואמר: "מדובר במלחמה על חופש הביטוי. לא יכול להיות שחשבונות של מחבלים פעילים קיימים ולהבדיל חשבונות של שני אנשי ציבור בישראל שפועלים למען העם נחסמים. עם שוב הכנסת מפגרה אני מתכוון ליזום דיון בנושא ולגבש מהלכים נגד חברת טויטר".

החסימה נעשתה כחודש לאחר שהרשת החברתית פייסבוק חסמה את חשבונו של חבר הכנסת לשעבר, ד"ר מיכאל בן ארי ואת חשבונו של ברוך מרזל. מפייסבוק נמסר: "הסרנו אותם בשל תמיכתם בתנועת כך - שמוגדרים כארגוני טרור על פי החוק האמריקני והישראלי".

כזכור, אתר 'הקול היהודי פרסם לאחר חסימת בן ארי ומרזל, חשבונות רבים אשר תומכים בטרור וברוצחים וממשיכים להישאר פעילים. בעקבות החשיפה פנה חה"כ סמוטריץ' למנכ"לית פייסבוק בדרישה לסגור דפים אלה ודומיו. בעקבות הפרסום ופניית חבר הכנסת, נחסמו מספר דפי פייסבוק של מחבלים אותם פרסמנו.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 57 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד