בע"ה כ"ה אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

מאי גולן: הקול היהודי הוא הקול של אזרחי ישראל

יו"ר עמותת העיר העברית מאי גולן מספרת על תפקידו של הקול היהודי במאבק של תושבי דרום תל אביב. "אתר הקול היהודי היה מי שבאמת הציל אותנו"

  • מערכת הקול-היהודי
  • ז' אב תשע"ח - 10:32 19/07/2018
גודל: א א א
קובי ריכטר TPS
קובי ריכטר TPS

 

שלל אישי ציבור ורבנים הביעו את תמיכתם בפעילות הקול היהודי, וקראו לציבור לקחת חלק בפרוייקט גיוס ההמונים של האתר, לצורך הקמת מערכת תחקירים חדשה.

כעת מתפרסם סרטון תמיכה מיוחד של מאי גולן-יו"ר עמותת העיר העברית הפועלת למען תושבי דרום תל אביב הנאבקים בתופעת המסתננים.

"בשנים האחרונות אנחנו מנהלים מאבק מאוד קשה בדרום תל אביב ובהסתננות הבלתי חוקית", אומרת מאי גולן בסרטון תמיכה בפרוייקט גיוס ההמונים של הקול היהודי.

>> לצפיה בסרטון - הקליקו <<

"אחד מהמאבקים הכי קשים שלנו היה בתקשורת, מה שנקרא התקשורת המיינסטרימית. כי כשהערוצים הגדולים והחדשות לא רצו לספר על מה שקורה במדינת דרום תל אביב ולא רצו לספר על מקרי האונס והרצח", מתארת גולן ואומרת מייד "אתר הקול היהודי היה מי שבאמת הציל אותנו תרתי משמע מכיוון שהוא פרסם את המקרים האמיתיים, הוא פרסם את הסיפורים.

הוא הביא את הקולות שבתקשורת, ובוא נודה על האמת בתשורת השמאלנית, לא רצו לפרסם".

גולן משתפת במקרה מסויים בו אירע סיפור שלא זכה לסיקור בתקשורת הממוסדת אך זכה לבמה מכובדת באתר הקול היהודי.

אני זוכרת אפילו מקרה ספציפי אחד שבו הוכו אזרחים על ידי מסתננים במדינת דרום תל אביב. התקשורת לא פרסמה את זה ואתר הקול היהודי הביא את הסיפור והפיץ אותו לרבים.

אני חייבת לציין שאני מקבלת המון המון תגובות גם מאנשים בפייסבוק ובטוויטר ובכלל מאנשים שאני פוגשת על כך שהם מאמינים שהקול היהודי הוא קול האמת, כיוון ששם מביאים את הסיפורים האמיתיים של מה שקורה במדינת ישראל  שבתקשורת רוצים להסתיר מאיתנו והרבה פעמים בעצם אתר הקול היהודי משמש הקול לאזרחי עם ישראל שרוצים לספר את האמת שלהם ואין להם איך.

ולכן אני מודה כל יום על האתר ועל הפעילות שלו ועל מה שהוא עושה אני מקווה מאוד שהוא ילך ויתחזק ויגבר כי בסך הקול הוא עושה עבודת קודש למען עם ישראל ולמען הרוב שמייצג את אזרחי עם ישראל".

בזכות קוראים כמוך – נשמיע את הקול היהודי ונשנה מציאות!

הפוסט שקראת עכשיו, לא במקרה נמצא כאן, בקול היהודי. צוות הקול היהודי משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לגולשים שלנו חדשות ומידע שאין בשום מקום אחר, ולתת במה לקול היהודי, שפעמים רבות מושתק בידי כלי התקשורת והרשויות במדינה.

כעיתונות עצמאית, אנו פועלים ללא מטרות רווח. כעת יצאנו לקמפיין גיוס המונים מוגבל בזמן, כדי להקים מערכת תחקירים חדשה שתיצור שינוי משמעותי במציאות.

הצטרפו עכשיו לפרויקט – והיו שותפים בתקשורת יהודית-ערכית ועצמאית

לחץ כאן

 
תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד