בע"ה י"ג תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"ממשלת שמאל מסוכנת יותר ממגפת הקורונה"

קונגרס הרבנים 'פיקוח נפש' מוציא קריאה נגד הקמת ממשלה בתמיכת המפלגות הערביות.

  • יח"צ
  • כ"ט אדר תש"פ - 09:56 25/03/2020
גודל: א א א

קורנגרס הרבנים 'פיקוח נפש' מפרסם היום קריאה נגד הקמת ממשלה הנשעת על המפלגות הערביות.

"בימים אלו אנו רואים לצערנו את הפחד והחשש מקיפים את כל עם ישראל, כאשר תפילות ותחנונים נישאים לבורא עולם להינצל ממגיפת הקורונה", פתחו הרבנים את מכתבם.

"אנו, ארבע-מאות רבני ישראל המאוגדים בקונגרס הרבנים "פיקוח-נפש", מבקשים לעורר, להעיר ולהזהיר את עם ישראל: החשש מהקורונה הוא כאין וכאפס אל מול הפחד והחרדה מהגזירה הנוראה המאיימת בימים אלו על עם ישראל – הקמת ממשלה הנשענת על תמיכת אויבי ישראל, הגיס החמישי הזומם לפגוע בעם ישראל ובארץ ישראל מבפנים, הלוא הם חברי-הכנסת הערביים, הרוקדים ושמחים בכל פיגוע ורצח יהודים, התומכים, מעודדים ומסייעים לטרור נגד עם ישראל וחיילי ישראל!"

"למרבה הפלצות ודאבון הלב, ראשי מפלגת כחול-לבן, אנשים עתירי-זכויות בעברם למען עם ישראל, איבדו לחלוטין את השכל הישר. הם מסרבים לפקוח את עיניהם ולראות את העובדה הפשוטה, שאותם ח"כים מהרשימה המשותפת הינם אויב מושבע לכל יהודי – גם לראשי "כחול לבן" בעצמם.. הם עומדים בימים אלו לחבור סופית לאויב ולהקים עימו ממשלה שתשלוט בארץ ישראל, צעד שינציח אותם לדיראון עולם בתולדות עם ישראל!".

"אנו זועקים, מתחננים, ודורשים מראשי "כחול לבן", ובראשם בני גנץ – "עד כאן! עיצרו ברגע האחרון!". חישבו מה תאמרו לילדיכם ולנכדיכם! באפשרותכם עדיין להתחרט ולחזור בכם מהצעד הנורא שעומד לסכן את עם ישראל ואת ארץ ישראל כולה!".

"אנו קוראים לכל יהודי, יחד עם התפילות לשלום עם ישראל, להוסיף בתפילות מיוחדות, ולקרוע שערי שמים, להסרת הגזירה הנוראה של הקמת ממשלת שמאל בתמיכת האויב הערבי".

"רבני ישראל, המייצגים את דעת התורה וההלכה, קוראים להתעשת עכשיו, להבין את עוצמת הסכנה החמורה, ולעשות הכל כדי שתוקם ממשלה הדואגת לשלימות ארץ ישראל ושלום עם ישראל, ובכך נזכה לברכת ה' "ונתתי שלום בארץ ושכבתם ואין מחריד ... ואולך אתכם קוממיות".

 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


3 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 30 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד