בע"ה ד' סיון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הרב גינזבורג לנתניהו: "עליך להכריז שארץ ישראל שייכת אך ורק לעם ישראל"

בעקבות נכונות לשאת ולתת עם רע"ם בדבר שותפות נציגיה בממשלת ישראל, כתב אתמול הרב גינזבורג, מכתב חיזוק לחברי הכנסת ממפלגת 'הציונות הדתית'. "מדובר בגורמים השואפים לבטול השלטון היהודי ומזדהים עם אויבי ישראל".

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ב אייר תשפ"א - 11:56 04/05/2021
גודל: א א א
(צילום: שלמה מלט)
(צילום: שלמה מלט)

בעקבות הסכמת רבנים מסוימים לשאת ולתת ולדון עם התנועה האסלאמית בדבר שותפות נציגיה בכנסת ישראל באופן כזה או אחר בממשלת ישראל, כתב אתמול הרב יצחק גינזבורג, ראש תנועת 'דרך חיים', מכתב חיזוק ותמיכה לחבר הכנסת בצלאל סמוטריץ', יושב ראש מפלגת 'הציונות הדתית' ולשאר חברי המפלגה ומכנם 'הנאמנים לה' אשר עמו'.

את מכתבו פותח הרב גינזבורג: 'הקב"ה נתן לעמו ישראל את ארץ הקדש לנחלת עולם, ונתן בידינו בדורנו את האפשרות לקיים בארץ שלטון יהודי'.

לאחר שמציין את הזכות שיש לנכרים שומרי שבע מצוות בני נח, לחיות בתוכנו בכבוד, מדגיש הרב גינזבורג כי 'ההכרה כאילו יש זכות לנכרים בארצנו היא חילול השם וסכנה ליהודים' ומביא את דברי הרבי מליובאוויטש: "המצב החל להחמיר בשעה שהתחילו לחשוב ולומר על גוים שהם יהודים, ושיש להם חלק בארץ ישראל, ארץ הקדושה, שנתן הקב"ה לישראל בברית בין הבתרים, לאברהם ולזרעו אחריו עד סוף כל הדורות".

ומדגיש הרב גינזבורג: 'כל שכן כאשר מדובר בגורמים השואפים לבטול השלטון היהודי ומזדהים עם אויבי ישראל (כמעשי התנועה האסלאמית).

ומסיים את מכתבו לח"כ סמוטריץ': 'כל הסכמה לשתפם בהנהגת המדינה וקבלת החלטות היא תקדים חמור ומסוכן' .

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי >>

בחלקו השני של המכתב פונה הרב גינזבורג גם לראש הממשלה, המפעיל לחצים על רבנים בכדי לאשר את שילוב התנועה האסלאמית בממשלתו, וכותב: 'היכולת בידך להיטיב ולתקן, ואז תזכה בעזרת ה' ברוב קולות להרכיב ממשלה יהודית".

"לשם כך, יש להתחרט בפומבי על כל התכניות לחלוקת שטחי ארץ ישראל, להכריז שארץ ישראל שייכת אך ורק לעם ישראל, להגביר את תנופת ההתיישבות בכל חבלי הארץ, ולפעול ביד קשה נגד תופעת הטרור'.

תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 323 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד