בע"ה כ"ב אלול תשע"ט
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"לא לוותר על ריבונות גם במחיר של בחירות חוזרות"

הרב שמואל אליהו יחד עם תנועת נחלה קוראים להמשיך ולהתעקש על החלת ריבונות גם במחיר של בחירות חוזרות

  • כ"ד אייר תשע"ט - 22:13 29/05/2019
גודל: א א א
הרב שמואל אליהו (צילום: אלישמע סנדמן)
הרב שמואל אליהו (צילום: אלישמע סנדמן)

לקראת פקיעת הזמן שיש לרה"מ נתניהו להקים קואליציה ובעקבות הסאגה סביב הקמת הממשלה קוראת תנועת 'נחלה' לראשי איחוד מפלגות הימין להמשיך ולהציב לראש הממשלה את הדגישה הברורה לעמוד לימין ארץ ישראל:

"הרעש הגדולים סביב חוק הגיוס מחריש אוזניים ומונע את הדיון בסוגיות מהותיות. בשעה זו אנו רואים חובה להשמיע את קולה של ארץ ישראל. מדובר בסוגיה הרת גורל לעם ישראל, כאשר תוכנית טראמפ מסכנת את עתיד יהודה ושומרון ואת בטחון מדינת ישראל כולה".

"ברגע גורלי זה, אנו קוראים לראש הממשלה לקבל את דרישות איחוד מפלגות הימין, ואם ראש הממשלה יסרב - על איחוד מפלגות הימין לסרב להיכנס לממשלה וללכת לבחירות".

בתוך כך נפגשו היום ראשי תנועת נחלה בראשות דניאלה וייס עם הרב שמואל אליהו שקרא לראשי מפלגות הימין לא להיכנע לחיבוק ולמלכודת הדבש מצד ארצות הברית ולא לוותר על ריבונות ביהודה ושומרון.

לדברי הרב אליהו: "אנו מכירים טובה לנשיא ארצות הברית דונלד טראמפ על כך שעומד לימין ישראל, מכיר בירושלים וברמת הגולן. עם זאת אנו מכירים פי אלף יותר טובה גם לרחל אמנו ולברית אבות, ולהבטחה שהבטיח הקב"ה על ירושת ארץ ישראל, ואנו מחויבים להגיד לנציגי הציבור בכנסת – אסור להיכנע לחיבוק ולמלכודת הדבש, ומרוב אהבה לוותר על ריבונות ביהודה ושומרון. יהודה ושומרון זה נחלת אבותינו. הערבים ממילא עוזבים אותה לאט לאט, וצריך לאפשר להם לעזוב יותר מהר ולהתיישב בכל רחבי יהודה ושומרון"

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 24 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד