בע"ה ח' כסלו תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ילדה בת 9 נפצעה; כמה אירועי טרור באמת התרחשו השבוע?

בעוד על פי ממוצע הנתונים הרשמיים - בכל שבוע מתרחשים כ-100 אירועי טרור, ביומן הקול היהודי נרשמו עשרות בודדות. האם מישהו מסתיר את כמות אירועי הטרור?

  • מערכת הקול-היהודי
  • א' אלול תש"פ - 03:05 21/08/2020
גודל: א א א
ילדה בת 9 נפצעה מאבנים, זירת האירוע השבוע (tps)
ילדה בת 9 נפצעה מאבנים, זירת האירוע השבוע (tps)

ביומן האינתיפאדה המושתקת של הקול היהודי נרשמו בשבוע האחרון (שישי כ"ד אב עד לשישי א' אלול. 14-21/08) כ-20 אירועי טרור, בהם נפצעה ילדה בת 9 ושוטר מג"ב, באירועים שונים.

שעות לאחר שערבים גלגלו צמיגים בוערים לעבר כלי רכב בכביש 465- עוקף עבוד שבבנימין, נפצעה באותו אזור ילדה כבת 9 מאבנים שיידו לעברה ערבים. הילדה נפצעה באורח קל ופונתה לקבלת טיפול במרכז הרפואי תל השומר.

באירוע שהתרחש שעות ספורות קודם לכן, ירו כוחות צה"ל במחבלים, ואחד מהם נפצע באורח אנוש. תאג"ד צבאי העניק לו טיפול רפואי ולאחר מכן קבע את מותו.

בפיגוע דקירה בירושלים נפצע לוחם מג"ב באורח בינוני ופונה לקבלת טיפול רפואי. בהמשך השבוע שוחרר בחזרה לביתו.

באירוע אחר, השליכו ערבים מטען לעבר גדר ה ישוב פסגות שבבנימין ובאירוע אחר השליכו מטען לעבר כלי רכב סמוך לכביש המנהרות בגוש עציון.

חשוב לציין, כי הדיווחים המגיעים לקול היהודי הינם מוגבלים וחלקיים בלבד. על פי הנתונים הרשמיים של צה"ל, בכל שבוע בממוצע מתקיימים כ-100 אירועי טרור של ערבים כנגד אזרחים וכוחות הבטחון.

כמו כן, לקול היהודי נודע לאחרונה כי חיילי צה"ל רבים נפצעים במהלך פעילות מבצעית, מאבנים שמיידים לעברם ערבים, אך דובר צה"ל לא מודיע על כך לציבור, כל עוד מדובר בפציעה באורח קל בלבד.

עזרו לנו לחשוף את הנתונים האמיתיים – כמה אירועים התרחשו באמת במהלך השבוע וכמה מחיילנו נפצעים מאבנים שמיידים ערבים. הצטרפו עכשיו >>

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 15 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד