בע"ה י"ד תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close
"אילת יהודית"

משה בן זיקרי מתמודד למועצת העיר אילת

משה בן זיקרי, פעיל להב"ה ויו"ר עוצמה יהודית באילת הפועל למען חיזוק הזהות היהודית בעיר, הודיע על התמודדותו בבחירות הקרובות למועצת העיר

  • דוד אור שחר
  • ז' תמוז תשע"ח - 13:18 20/06/2018
גודל: א א א
משה בן זקרי צילום: קול ההר
משה בן זקרי צילום: קול ההר

משה בן זיקרי, פעיל "עוצמה יהודית" ולהב"ה, הודיע כי יתמודד לבחירות למועצת העיר אילת.

לאחר פגישה עם חברים ופעילים באילת הסכים משה בן זיקרי לעמוד בראש הרשימה שתרוץ למועצה. בן זיקרי נפגש בן זיקרי עם ברוך מרזל רכז אזור הדרום בעוצמה יהודית אשר נתן לו את ברכת הדרך למהלך.

מרזל אמר כי "אין ספק שבן זיקרי, הוא האיש הלוחם בכל מקום שבו הוא נמצא לחיזוק היהדות של המדינה. באילת יש מכת מסתננים ופשע, מכה של ערבים עויינים שמגיעים לעבוד ואחר כך מתנחלים בעיר אילת, עיר חשובה הנכבשת מבפנים וחשוב להילחם עליה לפני שיהיה מאוחר אנחנו נתמוך ונעזור לבן זיקרי בהתמודדותו".

עוד בנושא: 

בן זיקרי ניפגש גם עם יו"ר ארגון להב"ה בנצי גופשטיין שסייר באילת, וגם הוא הודיע שארגון להב"ה יתמוך בהתמודדות של בן זיקרי שמחזיק את פעילות להב"ה בעיר. גופשטיין הוסיף "לצערינו העיר אילת הפכה לגן עדן להתבוללות, יש ערבים ועובדים זרים בעיר המנצלים את בנות ישראל המגיעות לשם מכל הארץ הגיע הזמן שיפעלו בצורה רשמית לעצירת הנגע".

בימים אלו החלו אנשיו של בן זיקרי לארגן מפגשים לרשום אוהדים ופעילים ובעוד חודש לערך יקיימו את כנס פתיחת מסע הבחירות.

בן זיקרי פעל שנים ארוכות בירושלים ובפרט בפסגת זאב לשימור הזהות היהודית והצלת בנות מהתבוללות. לפני כשבע שנים עבר לאילת, וגם בה הוא פעיל כנגד השתלטות המסתננים וממשיך בהצלת בנות מהתבוללות.

 

תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 21 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד