בע"ה ט"ז סיון תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

רוב אזרחי ישראל נגד מדינה פלסטינית; בעיתון הארץ "צנזרו"

מודעה של תנועת ריבונות עם נתונים מסקר שערכו, לפיו 74% מאזרחי ישראל מתנגדים להקמת מדינה פלשתינית - נפסלה לפרסום בעיתון הארץ. ריבונות: "עיתון הארץ מנסה להסתיר בכוח מקוראיו את ההתפקחות של אזרחי ישראל"

  • יח"צ
  • ט"ו שבט תשפ"ד - 17:15 25/01/2024
גודל: א א א
(יהודה פרל)
(יהודה פרל)

לכתבה באנגלית >>

תנועת הריבונות פנו בימים האחרונים לעיתון הארץ בבקשה לפרסם מודעה ובה נתוני הסקר שהוכיח כי רוב הציבור בישראל נגד הקמת מדינה פלסטינית - ונתקלו בסירוב.

מסקר, שבוצע בידי 'דיירקט פלוס' עבור תנועת הריבונות, עולה כי רוב אזרחי ישראל מתנגדים למדינה פלשתינית. לטענת נציג מחלקת הפרסום, על פי הנוהל של העיתון כל מודעה פוליטית עוברת ישירות לעורך ושם התקבלה ההנחיה שהנוסח של המודעה כפי שהוא אינה מאושרת לפרסום.  

במודעה שאותה ביקשו בתנועה לפרסם נכתב, כי 74% מהישראלים נגד הקמת מדינה פלשתינית. "העם מבין, אסור להסכים לרעיון הקמת מדינה פלשתינית בלב ארצנו. לחמאס ולרש"פ אותה מטרה: חיסול מדינת ישראל - חמאס בגלוי, רש"פ בשלבים", נכתב במודעה שנאסרה לפרסום על ידי עורך הארץ. 

כמו כן, על פי הסקר, שנערך על ידי מכון הסקרים דיירקט פולס עבור כנס 'לקחי עזה - קץ לרעיונות שתי המדינות' של תנועת הריבונות ומועצת יש"ע, 20% בלבד מאזרחי ישראל תומכים ברעיון שתי המדינות, וכן 6% מהמשיבים השיבו כי אין להם עמדה בנושא.

הצטרפו לעדכונים מהקול היהודי:
בוואטסאפ >>
בטלגרם >>

"עיתון הארץ מנסה להסתיר מקוראיו את ההתפקחות של אזרחי ישראל", אומרות ראשי תנועת הריבונות, יהודית קצובר ונדיה מטר, בתגובה לסירוב של העיתון. לדבריהן: "אותו עיתון המתהדר בחופש ביטוי והנותן במה מידי יום ויום לרעיונות מסוכנים, מסרב בתוקף להראות שרוב גדול מאזרחי ישראל מתנגדים באופן נחרץ להקמת מדינה פלשתינית בלב ארצנו. בכך הוא חוטא לתפקידו התקשורתי" אומרות ראשי תנועת הריבונות.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 18 מהשבוע האחרון