בע"ה י"ג תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

מבודדים? בחל"ת? זה הזמן לקרוא את התחקירים שלנו

אספנו את התחקירים המרכזיים והחשיפות של הקול היהודי ששינו את המציאות: טרור המים, הנתונים השקריים של דובר צה"ל, עלילת הדם נגד המתיישבים ועוד

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ו אדר תש"פ - 23:44 22/03/2020
גודל: א א א

| כך משתפים פעולה ארגון השמאל "רופאים לזכויות אדם" והפלג הצפוני של התנועה האסלאמית שהוצא אל מחוץ לחוק, בגיוס כספים וציוד למען רצועת עזה

לתחקיר המלא>

| חשיפה: סוכנות האו"ם אונסק"ו העניקה תעודות בקורס "זכויות אדם" לרבי מרצחים כלואים. "מנחי הקורס": בכירי המחבלים ששלחו מחבלים מתאבדים ורצחו עשרות יהודים.

לתחקיר המלא>

|  בסכנה מיידית: תחקיר הקול היהודי חושף: מעל 60% מהקטינות הנמצאות במוסדות חסות הנוער נעדרו או נמלטו. מדובר במחדל אדיר של הרשויות וסיכון חיים יומיומי של אותן נערות. "אם הרשויות לא יתעוררו נמשיך לראות מקרי רצח ואונס"

לתחקיר המלא>

|  טרור המים: חשיפה: מחבלים כלואים מבזבזים מים בשווי מיליוני שקלים. בעקבות החשיפה החליטה וועדה מיוחדת למנוע את המשך בזבוז המים ולאחרונה אף אושר למהלך תקציב לאחר מאבק.

לתחקיר המלא>

|  חשיפה: צה"ל דיווח על ירידה דרמטית בטרור שלא התרחשה. נתונים רשמיים שהגיעו לקול היהודי חושפים כי הדיווח של צה"ל על ירידה דרמטית בהתקפות הטרור הערבי ביהודה ושומרון הוא פייק ניוז. 

לתחקיר המלא>

 תחקיר: האם רב מחבלים כלוא מעורב בפיגוע בברקן? ​חשיפת הקול היהודי: בנו של בכיר תנזים שתכנן חטיפה מהכלא, ידע על כוונת המחבל לבצע פיגוע מיקוח במטרה להביא לשחרורו של אביו והיה מעורב בהברחת פלאפונים לאביו. גם בן דודו נעצר בפרשה. ביהמ"ש הצבאי מצא נימוק מדהים להקלה בעונשו. 

לתחקיר המלא>

 חשיפת הקול היהודי: מנהלת הוסטל של משרד הרווחה הכניסה דרך קבע בדואים וערבים לבקר את הקטינות. לאחר אונס בת ה-13 המנהלת לא עירבה את המשטרה והקטינה לא קיבלה טיפול רפואי עד להתערבות בני משפחתה. בעקבות החשיפה התלוננו במשרד הרווחה במשטרה נגד מנהלת ההוסטל והיא הוחלפה. שר הרווחה אף הורה לשקול את סגירת המקום.

לתחקיר המלא>

|  חשיפה: בסיס צה"ל הופקר לקבלן ערבי מיאטה - תיעוד

קבלן ערבי משפץ עם פועליו בסיס צה"ל וגר במקום ללא כל השגחה. עדרי בדואים נכנסים לבסיס באופן חופשי. "זה שטח שלי", אמר לכתב הקול היהודי שהגיע למקום ותיעד את המתרחש מבפנים

לצפייה>

 חשיפה: שורת מחדלים בגדוד מעורב: חיילות ישנות בעמדות, פירצה בגדר, אירוע חמור שלא גרר הקפצה, וחלק מסגל פלוגה חסר. "רק כשזה יגמר בדם יבינו?".

לתחקיר המלא>

|  חשיפה: המלצת האלוף: אנשי חינוך יתנו צווי הרחקה לנוער הגבעות

​תחקיר הקול היהודי חושף המלצות של האלוף במיל' אבי מזרחי שעומד בראש וועדה בנושא "נוער הגבעות" • במשרד החינוך משקרים בתגובה רשמית • מזרחי התנגד לפרסום: "ניסינו להישאר מתחת לרדאר"

התחקיר המלא>

 בלעדי: מחבל שחוסל באל מועייר הורשע בפיגועי ירי והנחת מטען. הוא שוחרר כ"מחווה" לאבו מאזן.

לכתבה>

חשיפה: "עלילת דם" של ערוץ 10 נגד המתיישבים

​כתב ערוץ 10 אור הלר פרסם כי "חמוש" יהודי "יידה אבנים על ג'יפ צה"ל". בדיקת הקול היהודי העלתה: האירוע לא היה ולא נברא

לכתבה>

|  הקול היהודי חשף: קבוצות התבוללות וניצול בפייסבוק

​במשך חודשים אספו תחקירני הקול היהודי מידע על שורת קבוצות ברשת, חלקן סודיות. התוצאות שנחשפו: אלפי בנות בסכנת ניצול, ועבריינים ערבים המעלים ללא חשש תמונות סמים וכלי נשק – תחקיר ועדות נדירה מבפנים

התחקיר המלא>

|  חשיפה: "איש שיח" של המת"ק – מחבל משוחרר

​תחקיר הקול היהודי: במנהל התיאום והקישור של צה"ל מתחזקים קשר קבוע עם מחבל, גם לאחר שנעצר בחשד לעבירות נשק. גורמי ביטחון: "הוא משטה במת"ק וקשור לפרובוקציות נגד הישוב יצהר"

התחקיר המלא>

מילה קטנה לסיום:

היום יותר מתמיד, חשוב כל כך להשמיע את הקול היהודי והערכי.

רק בזכותכם, ובזכות השותפים שלנו, אנחנו מצליחים לפעול ולחשוף את מה שבכלי התקשורת האחרים לא רוצים שתשמעו.
הצטרפו עכשיו לקול היהודי - יחד נשנה מציאות!

לתרומות לחצו כאן >>

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


3 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 30 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד